Zdjęcia reklamowe

Gastronomia, moda, budowy i remonty, IT, fizjoterapia, edukacja, działalność charytatywna, usługi komunalne – każda firma i organizacja wymaga nowoczesnego podejścia do promocji jakim są zdjęcia reklamowe. W samym Trójmieście (Gdańsku, Gdyni i Sopocie) działa wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które są zainteresowanie budowaniem wizerunku, usprawnieniem komunikacji oraz zwiększeniem sprzedaży. Nasza oferta odpowiada także na zapotrzebowanie instytucji czy organizacji innego typu, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w przygotowaniu wysokiej jakości materiałów wizualnych. Fotografia reklamowa pozwala wyeksponować największe zalety produktów, usług, miejsc czy specjalistów w danej dziedzinie. Zdjęcia reklamowe mogą być wykonane w warunkach studyjnych, plenerowych lub w wybranej lokalizacji, np. biurze. Zapewniamy najwyższą jakość gotowych plików. To ważne, ponieważ żyjemy w epoce komunikacji obrazem, a budowanie wizerunku oraz komercyjnego sukcesu zaczyna się właśnie od skutecznego marketingu bazującego na estetycznej i perswazyjnej treści wizualnej.

Nasze zlecenia obejmują przygotowanie i przeprowadzenie sesji, której efekty mogą zostać wykorzystane na stronach internetowych, w profilach w mediach społecznościowych, na ulotkach, bilbordach, witrynach sklepowych, roll-upach, a także materiałach wewnętrznych, prasie, katalogach czy zapytaniach ofertowych. Fotografia reklamowa otwiera nowe, dogodne możliwości promowania firmy czy organizacji. Nie trzeba bowiem ograniczać się do samych zdjęć produktowych i korporacyjnych portretów – warto wyjść poza schemat i przedstawić się nowoczesnymi, jakościowymi, czytelnymi oraz inspirującymi ujęciami. Przekonało się o tym wielu naszych klientów z Trójmiasta – Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Sesja może przebiegać według określonego scenariusza. Ponieważ graficzna treść jest częścią szerszej strategii promocyjnej, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się uwypuklić to, co najbardziej wyróżnia konkretną firmę, organizację czy inicjatywę. Możliwości późniejszego wykorzystania fotografii reklamowej produktów są bardzo szerokie, dlatego warto mieć w zanadrzu zdjęcia reklamowe, których zawsze można użyć w mediach społecznościowych czy na potrzeby komunikacji poprzez tradycyjną prasę i portale internetowe.

Gwarantujemy profesjonalne podejście na wszystkich etapach współpracy – od wstępnej wyceny i koncepcji, przez sesję w dowolnie wybranym miejscu i kontekście, po zaawansowaną postprodukcję i retusz za pomocą nowoczesnego oprogramowania. Specjalizujemy się w fotografii reklamowej, ale wykonujemy także zdjęcia produktów na białym tle oraz fotografie odzieży. Te trzy filary działalności pozwalają nam na zaproponowanie kompleksowej pomocy w uwiecznieniu tego, co najpiękniejsze i najważniejsze w Twoim biznesie. Atrakcyjny cennik fotografii reklamowej, bogate portfolio i elastyczne możliwości współpracy wyróżniają nas w Trójmieście – nie tylko w Gdańsku, ale również w Sopocie i Gdyni. Przekonaj się, że w budowę wizerunku i sprawną komunikację warto wpleść profesjonalne treści wizualne, obok których nie da się przejść obojętnie. Efektywnie skłaniają one do większego zainteresowania produktami, usługami lub ideami.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

Nie masz pomysłu na zdjęcia swoich produktów? Odezwij się do nas –  chętnie doradzimy!

tel 504 543 533

kontakt@fotographia.pl

www.fotographia.pl