Fotografia produktowa galanterii

Fotografia produktowa galanterii to zdjęcia produktowe na białym tle lub w aranżacji. Packshot powinien dobrze pokazywać materiał z jakiego wykonane są produkty a także ich funkcjonalność. Fotografia produktowa galanterii ma za zadanie pokazać wykończenie produktu oraz wszelkie kieszonki i dodatki.

fotografia packshot

Zobacz, co sprawia, że nasze packshoty przyciągają uwagę oraz pomagają w skutecznej sprzedaży.

Wyraźne i ostre packshoty

Wykonujemy ostre i wyraźne zdjęcia galanterii. Wyraźne, dobrze oświetlone logo zwiększy rozpoznawalność marki.

Powtarzalne ujęcia

Nasze packshoty produktowe są wykonywane w sposób powtarzalny. Pozwala to na zachowanie ujednoliconego wyglądu produktów podczas prezentacji w sklepie internetowym.

Retusz graficzny fotografii produktowej

Produkty galanteryjne często wymagają zaawansowanej obróbki graficznej. Nasze packshoty to nie tylko zdjęcie ale również wysokiej jakości retusz.

packshoty

Dla kogo fotografia produktowa galanterii?

Nasze zdjęcia produktowe galanterii są wykorzystywane zarówno przez producentów takich wyrobów jak i przez osoby sprzedające detalicznie. Packshoty znajdują swoje zastosowanie w internecie oraz w mediach drukowanych a także na portalach społecznościowych.
 

Jaką galanterię fotografujemy?

Wykonywaliśmy już zdjęcia produktowe następujących produktów galanteryjnych:
 
  • portfele damskie
  • portfele męskie
  • saszetki „nerka”
  • torebki damskie
  • paski
  • etui na klucze
  • etui na okulary
  • aktówki
  • plecaki
  • inne
 

Gdzie robimy packshoty galanterii?

Większość zdjęć produktowych galanterii wykonujemy w naszym studio packshot w Gdańsku.
 

Jak dostarczyć nam produkty na sesję?

Przedmioty do zdjęć można nam przywieźć osobiście do studia w Gdańsku. Przeważająca ilość naszych Klientów jest z całej Polski i przesyła nam produkty do zdjęć za pomocą firm kurierskich lub paczkomatów. Istnieje również możliwość naszego transportu w okolicach Trójmiasta po wcześniejszym uzgodnieniu.

Fotografia produktowa galanterii

Nawet najlepszej jakości produkty galanteryjne potrzebują profesjonalnych zdjęć produktowych. Bez dobrej fotografii produktowej nie sprzedamy nic w internecie, który obecnie jest najszybciej rozwijającym się kanałem sprzedaży. Wielu producentów galanterii skórzanej przenosi swoją sprzedaż do własnego e-sklepu lub też na aukcje internetowe. Profesjonalne packshoty to nie tylko lepsza prezentacja naszych produktów dla potencjalnych klientów ale również sposób na wyprzedzenie konkurencji.

Jakie packshoty galanterii warto wykonać

Przedsiębiorcy sprzedający galanterię w swoich sklepach internetowych lub dopiero planujący rozwój tego kanału sprzedaży często zastanawiają się jakie packshoty powinni wykonać. Zdecydowanie podstawowym i obowiązkowym wyborem powinna być fotografia produktowa na białym tle. Dlaczego akurat takie zdjęcia powinniśmy zrobić w pierwszej kolejności? Packshoty na białym tle najlepiej prezentują produkt na miniaturkach w kategoriach sklepu internetowego. Takie zdjęcia są czytelne zarówno na komputerze jak i w urządzeniach mobilnych. Ponadto portale sprzedażowe wymagają aby na produkt przedstawiony na miniaturce był sfotografowany na białym, jednolitym tle.
Zdjęcia aranżowane galanterii zalecamy wykonać dopiero gdy mamy profesjonalne packshoty. Fotografia produktowa w aranżacji będzie świetnym uzupełnieniem i pokazaniem torebki czy portfela w ciekawym otoczeniu.
 

Ilość zdjęć produktowych ma znaczenie

Produkty takie jak portfele, torebki damskie czy aktówki to galanteria, która ma wiele kieszonek oraz unikatowe wnętrze. Kupujący przykładają dużą wagę do tego jak portfel czy torebka wygląda w środku. Ważne jest ile kart kredytowych zmieści się w portfelu a także jaki ma rozkład. Niektóre portfele posiadają jeszcze dodatkowe kieszonki w środku. Bez odpowiednich zdjęć środka, które pokażą wszystkie możliwości produktu znacznie zmniejszamy zainteresowanie kupującego naszą ofertą.
 

Użyteczność produktu na zdjęciu

Nasze studio packshot oferuje również możliwość uzupełnienia galanterii w odpowiednie akcesoria. Możemy wypełnić portfel kartami oraz gotówką co zdecydowanie zaprocentuje wśród kupujących. Dzięki temu potencjalny klient może z łatwością dostrzec jakiej wielkości jest portfel oraz ile niezbędnych dokumentów pomieści.

kontakt

kontakt@fotographia.pl

504 543 533