zdjęcie typu duch bielizny

Zdjęcia odzieży i obuwia

Nasza oferta skierowana jest między innymi do branży fashion e-commerce, ale nie zamykamy się na inne wyzwania zawodowe. Zdjęcia odzieży stanowią absolutną podstawę działań sprzedażowych, ponieważ pozwalają klientowi dokładnie ocenić produkt przed jego zamówieniem. Żyjemy w epoce przekazu obrazkowego – choć do sklepu internetowego czy katalogu są potrzebne opisy, właśnie fotografia stanowi najważniejszy element komunikatu – odbiór wizualny decyduje bowiem o podjęciu decyzji konsumenckiej. Zdjęciowa sesja produktowa (nie tylko typu duch) to szansa wykonania bardzo ważnego kroku w procesie budowania wizerunku przedsiębiorstwa. Nie warto polegać jedynie na materiałach dostarczanych przez producentów czy wykonywać amatorskie próby bez profesjonalnego sprzętu, oświetlenia i oprogramowania. Skoro klient „kupuje oczami”, trzeba zadbać o odpowiednie wyeksponowanie atutów tego, co zamawia. Współpraca z naszą firmą jest nie tylko atrakcyjna pod względem finansowym, ale przede wszystkim ukierunkowana na perfekcyjny efekt.

Zdjęcia duch odzieży

Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe, że bluzki, spodnie, marynarki czy inne części garderoby męskiej i damskiej prezentują się w druku lub na ekranie tak dobrze, choć nie widać pod nimi żadnego manekina czy modela. Właśnie na tym polegają zdjęcia odzieży typu duch (ang. ghost), które oferujemy w ramach specjalnych packshotów. To nie magia, lecz odpowiednie wyposażenie studia oraz zawodowe umiejętności. Używamy wysokojakościowych manekinów, na które nakłada się ubrania i wykonuje fotografię. Następnie w postprodukcji usuwane jest tło i manekin. Dalszy retusz obejmuje kolorystykę, ostrość, wgniecenia czy wszelkiego rodzaju drobne wady. W efekcie powstaje idealne odzwierciedlenie odzieży – zdjęcia do sklepu internetowego czy druku, które są wręcz perfekcyjnie neutralne i uniwersalne, pozbawione tła, widocznego manekina czy drobnych niedoskonałości, jak np. zagniecenia. Na każdym etapie – od planowania sesji, przez wykonywanie konkretnych ujęć, po zaawansowaną postprodukcję – wszystko jest dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

Zdjęcia odzieży do sklepu internetowego

Bardzo ważnym pojęciem powracającym przy okazji omawiania i planowania skutecznych działań marketingowych oraz wizerunkowych jest „spójność”. Właśnie takie powinny być zdjęcia, które trafiają do sklepu internetowego czy mediów społecznościowych. To po prostu ułatwia przeglądanie strony, nie zmusza wzroku do nadmiernego wysiłku ani nie wprowadza dysonansu poznawczego. Klient otrzymuje „czysty” przegląd asortymentu, doceniając profesjonalną ekspozycję produktów na wirtualnych półkach. Zdjęcia typu duch znakomicie sprawdzają się także na papierze. Nasi klienci zamawiają je z myślą nie tylko o działaniach online, ale również publikacjach prasowych czy drukowaniu – ulotek, bannerów, katalogów i innych form reklamy. Fotografia produktowa odzieży musi cechować się wysoką rozdzielczością, aby odzież prezentowała się równie dobrze niezależnie od wielkości nośnika. Dotyczy to zarówno wydruków, jak i ekranów – smartfona, tabletu, telewizora czy monitora komputerowego. Efekty naszych sesji mają więc realny wpływ na budowanie wizerunku i na samą sprzedaż.

Koniecznie sprawdź nasze portfolio, a także dotychczasowe realizacje. Przekonaj się, że inspirujące, angażujące i perswazyjne zdjęcia odzieży nie muszą być wykonywane jedynie techniką  duch (ghost). Na przykład na potrzeby konkretnych kampanii reklamowych czy aktywności w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest itd.) warto zastanowić się nad fotografiami odpowiednio stylizowanymi, na tle wybranego otoczenia (np. drewna, kamienia, nieba, roślinności). W tym przypadku również możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom, które są rozwijane z każdym kolejnym zleceniem. Najważniejsze jest dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań odbiorcy oraz zapewnienie mu takiej oprawy wizualnej, jaką chce zobaczyć w danym miejscu. Dlatego ta sama odzież może zostać uwieczniona zarówno pod kątem do sklepu i katalogu, jak i na atrakcyjnym tle, z myślą np. o Instagramie i Facebooku. Najważniejsze to trzymać się profesjonalnych wymogów, nie zapominając przy tym o kreatywnych możliwościach prezentacji i utrwalenia produktów.

Fotografia produktowa odzieży

Cechuje nas zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Fotografia produktowa wymaga wyczerpującego omówienia założeń sesji, więc planujemy, doradzamy i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb. Trzymamy się terminów i ustaleń. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, instytucjonalnymi i firmowymi niezależnie od skali działalności. Oferując atrakcyjny cennik za packshoty (a także zdjęcia odzieży duch do sklepu internetowego), trzymamy wysoki poziom realizacji i postprodukcji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i specjalizujemy się w profesjonalnym oświetleniu oraz zaawansowanej obróbce. Wiemy, że finalny efekt musi doskonale odzwierciedlać kolor, kształt, wymiar, fakturę, detale. Wszystko to sprawia, że możesz nam zaufać i powierzyć realizację sesji zarówno małych kolekcji, jak i dużych asortymentów dla e-commerce. Uwieczniamy jakość i walory, które działają na wyobraźnię Twoich potencjalnych klientów!

Przykładowe packshoty odzieży

zdjęcia typu duch

Zdjęcia odzieży typu duch

Fotografie typu duch płaszczy damskich.

fotografia odzieży duch

Zdjęcia typu duch odzieży damskiej

Zdjęcia na niewidzialnym manekinie bluzek damskich.
Fotografia ubrań typu duch

Zdjęcia duch bluzy z kapturem

Oprócz typowego zdjęcia duch Klientce zależało na pokazaniu kaptura oraz napisu wewnątrz rozpinanej kieszeni. Na jednym zdjęciu byliśmy w stanie pokazać wszystkie najważniejsze cechy tego ubrania.

Fotografie garniturów na manekinie krawieckim

Zdjęcia eleganckiej odzieży męskiej. Manekin krawiecki idealnie pokazuje marynarkę wraz z koszulą. Poniżej spodnie z zestawu.

Fotografia produktowa obuwia

Zdjęcia butów damskich

Eleganckie obuwie damskie. Ujęcie lekko z góry i z boku pokazuje kształt buta wraz z jego indywidualnym dodatkiem. Ponadto dostrzeżemy wnętrze oraz logo producenta. Zdjęcie z boku świetnie nadaje się na miniaturkę. Zachowaliśmy powtarzalność przy każdym zdjęciu dzięki czemu produkty wyglądają spójnie na miniaturkach listy towarów w sklepie internetowym czy na aukcjach.

packshot galanterii męskiej

Fotografia galanterii i akcesoriów

Zdjęcia sportowych toreb męskich. Ujęcie pod kątem pozwoliło stworzyć miniaturę, na której od razu widzimy kształt torby, jej przód oraz bok. Ponadto podwieszone rączki i pasek pokazują w jaki sposób możemy nosić torbę.

Zobacz więcej na blogu

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

Nie masz pomysłu na zdjęcia swoich produktów? Odezwij się do nas –  chętnie doradzimy!

tel 504 543 533

kontakt@fotographia.pl

www.fotographia.pl