Fotografia obuwia

Fotografia produktowa obuwia pozwala w efektowny sposób zaprezentować buty w sklepie internetowym czy na portalu aukcyjnym.

fotografia packshot

Zobacz, co sprawia, że nasze packshoty przyciągają uwagę oraz pomagają w skutecznej sprzedaży.

Doskonałe szczegóły

Nasze packshoty obuwia, wykonane w wysokiej rozdzielczości zapewniają wysoką jakość obrazu. Zdjęcia po powiększeniu nie tracą ostrości, są wyraźne i szczegółowe.

Dowolne tło

Zdjęcia produktowe obuwia wykonujemy na dowolnym tle. Standardowe białe, czarne lub inny wybrany kolor. Z cieniem lub odbiciem produktu.

Profesjonalna obróbka cyfrowa

Każda fotografia produktowa wykonana przez nasze studio poddawana jest wysokiej jakości obróbce graficznej. Kolory są żywe i naturalne a produkty doskonale prezentują się w sklepie internetowym czy w katalogu.

packshoty

Dla kogo fotografia produktowa butów?

Profesjonalne zdjęcia produktowe obuwia będą niezastąpione w sklepie internetowym czy katalogu producenta. Klienci przykładają ogromną wagę do tego w jaki sposób jest wykończone obuwie, jaki ma kształt czy kolor. Nasze zdjęcia produktowe obuwia zapewniają te wszystkie informacje bez potrzeby przymierzania butów.
 

Jakie buty fotografujemy?

Tworzymy packshoty każdego rodzaju obuwia:
 
 • męskie
 • damskie
 • dziecięce
 • sportowe
 • trekkingowe
 • eleganckie
 

Gdzie robimy zdjęcia butów?

Nasze studio packshot znajduje się w Gdańsku. Pracujemy również w siedzibie klienta na terenie całego kraju.
 

Jak dostarczyć obuwie do naszego studio?

Produkty do zdjęć można nam przywieźć osobiście do studia w Gdańsku. Przeważająca ilość naszych Klientów jest z całej Polski i przesyła nam produkty do zdjęć za pomocą firm kurierskich lub paczkomatów.

Jakie zdjęcia butów będą najlepsze do sklepu internetowego?

Packshoty obuwia możemy wykonać na kilka sposobów. Do wyboru mamy:
 • kolor tła – najczęściej fotografia produktowa butów jest wykonywana na uniwersalnym białym tle. Nie oznacza to jednak, że zawsze musimy się tego trzymać. Niektóre sklepy internetowe celowo wybierają na przykład czarne tło. To na pewno skuteczne wyróżnienie na tle konkurencji. Nasz sklep, który będzie zawierał takie packshoty na czarnym tle z pewnością zostanie zapamiętany przez odwiedzających. Warto jednak pamiętać o białym tle gdy przedstawiamy nasze packshoty na portalach aukcyjnych. Tam obowiązują ścisłe wytyczne dotyczące miniaturek produktów. Otóż fotografia produktu wykorzystana na miniaturce musi być wykonana na białym, jednolitym tle.
 • cień lub odbicie obuwia – fotografia produktowa butów może być wykonana na zupełnie sterylnym białym tle lub z pewnymi dodatkami które urozmaicą packshot. Wielu klientów decyduje się na lekki cień lub odbicie produktu. Ten zabieg pozwala uniknąć efektu „wklejenia” obuwia na białe tło co nie zawsze wygląda naturalnie.

Ile fotografii produktowych obuwia wykonać dla jednej pary?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie patrząc głównie pod kątem wyceny zlecenia. Pamiętajmy jednak, że w obuwiu wygląd ma ogromne znaczenie. Oczywistym jest więc to, że klient chce jak najdokładniej zapoznać się z obuwiem na zdjęciu. Dlatego powinniśmy zaoferować co najmniej kilka podstawowych packshotów. Najpopularniejsze ujęcia butów to:

 • bok ze strony zewnętrznej
 • bok wewnętrzny
 • oba buty lekko pod skosem
 • oba buty – jeden z widoczną podeszwą
 • but z góry
 • detal

Jak wykonujemy fotografie produktowe obuwia?

Packshoty obuwia wykonujemy w ustandaryzowany sposób. Gwarantuje to estetyczną i spójną prezentację obuwia zarówno na stronie internetowej jak i w katalogu. Nasze studio packshot fotografuje obuwie z zachowaniem proporcji oraz w takim samym ułożeniu dla wszystkich par. Dzięki temu buty na liście produktów będą ułożone dokładnie tak samo. Precyzyjnie ustawiamy światło, dobieramy najlepszy kąt padania oraz moc oświetlenia aby wydobyć z butów ich wszystkie cechy. Wykonujemy packshoty butów błyszczących ze skóry jak i sportowych z siateczki. Fotografujemy obuwie damskie, męskie i dziecięce z każdego rodzaju. Istnieje możliwość nazywania plików kodami co znacznie ułatwi późniejszą organizację pracy podczas wprowadzania packshotów do systemu sklepowego.
 

kontakt

kontakt@fotographia.pl

504 543 533