Fotografia biżuterii

Czym są packshoty biżuterii?

Fotografia produktowa biżuterii to najczęściej praca z bardzo małymi i precyzyjnie wykonanymi produktami. Zdjęcia produktowe wykonane w technice makro pozwalają na bardzo duże powiększenia dzięki czemu widoczne są najdrobniejsze szczegóły fotografowanego produktu jubilerskiego.

Dla kogo fotografia produktowa biżuterii?

Ze zdjęć produktowych biżuterii skorzystają sklepy internetowe specjalizujące się w tej dziedzinie produktów jak również producenci, importerzy czy zakłady jubilerskie. Zdjęcia biżuterii wykonane przez Fotographia są wykorzystywane zarówno w sklepach internetowych, na portalach aukcyjnych jak również w katalogach jubilerskich naszych Klientów.
 

Warto zainwestować w zdjęcia marko biżuterii!

Biżuteria to przedmioty typowo ozdobne, nie użytkowe. Z tego powodu klienci zwracają szczególną uwagę na jakość ich wykonania czy detale. Dlatego też warto wykonać profesjonalne packshoty biżuterii, które zachęcą do zakupu naszych produktów.
 

Jaką biżuterię fotografujemy?

Wykonujemy między innymi packshoty biżuterii takiej jak:
 
  • kolczyki
  • bransoletki
  • wisiorki
  • kolie
  • łańcuszki
  • pierścionki
  • i inne
 

Gdzie robimy packshoty biżuterii?

W naszym studio fotograficznym w Gdańsku posiadamy specjalne stanowisko przygotowane do fotografii makro małych produktów i biżuterii.
 

Jak dostarczyć biżuterię do naszego studio?

Biżuterię do zdjęć można nam przywieźć osobiście do studia w Gdańsku. Przeważająca ilość naszych Klientów jest z całej Polski i przesyła nam produkty do zdjęć za pomocą firm kurierskich lub paczkomatów.
fotografia produktowa biżuterii

Cechy naszych packshotów biżuterii

packshoty biżuterii

Detale, ostrość i szczegóły

Nasze packshoty biżuterii są w wysokiej rozdzielczości co pozwala na duże powiększenia w sklepie internetowym. Jest to szczególnie ważne przy produktach jubilerskich. Zdjęcia biżuterii naszego autorstwa są ostre i szczegółowe, wykonane wysokiej klasy aparatem z obiektywem makro.

Złote, srebrne, przezroczyste

Biżuteria występuje najczęściej w kolorze złotym lub srebrnym. Wykonujemy packshoty biżuterii złotej, srebrnej ale również tej z nietypowym wykończeniem. Drobne, przezroczyste kryształy czy bursztyn o dużej głębi nie są dla nas przeszkodą.

packshot pierścionka
bizuteria packshot

Profesjonalny retusz graficzny

Obróbka graficzna jest niezbędna w profesjonalnej fotografii biżuterii. Pozwala wydobyć jeszcze więcej z każdego produktu. Biżuteria fotografowana w naszym studio jest poddawana powtarzalnej obróbce dzięki temu biżuteria z tej samej serii wygląda spójnie.

Przykładowe zdjęcia produktowe biżuterii

zdjęcie produktowe biżuterii

Packshoty kolczyków damskich

Zdjęcia makro biżuterii damskiej – kolczyki srebrne wykończone kamieniem.Wykonaliśmy ujęcie w dwóch rzutach dzięki czemu klient nie ma wątpliwości co do wyglądu i kształtu kolczyków.

packshoty biżuterii na aukcje

Packshoty łańcuszków

Fotografia produktowa złotych łańcuszków damskich ozdobionych czarnymi kryształkami. Kształt i ułożenie łańcuszka pozwala pokazać produkt podczas noszenia. Eleganckie odbicie podkreśla jakość biżuterii.

packshoty biżuterii

Packshoty makro biżuterii

Fotografie produktowe makro sygnetów wykończonych w nietypowy sposób. Zdobienie o kolorowym wzorze. Skupiliśmy się na pokazaniu głębi każdego z wyjątkowych wzorów.
packshoty biżuteria

Zdjęcia makro łańcuszków

Łańcuszki do okularów z niepowtarzalnymi zdobieniami. Od Klienta otrzymaliśmy również oprawki dopasowane do każdego wzoru łańcuszka. Dzięki temu udało się wyraźnie pokazać cały produkt w użyciu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

Nie masz pomysłu na zdjęcia swoich produktów? Odezwij się do nas –  chętnie doradzimy!

tel 504 543 533

kontakt@fotographia.pl

www.fotographia.pl