Packshoty - fotografia produktowa

Co to jest packshot?

Packshoty, czyli zdjęcia produktowe. Jest to zdjęcie produktu na jednolitym, najczęściej białym tle. Przedstawia przedmiot w naturalny sposób, z wiernie oddanymi kolorami.

Dla kogo?

Dla każdej branży związanej z e-commerce: sklepy internetowe, portale aukcyjne, marketplace. Packshoty znajdują swoje zastosowanie również w katalogach, ulotkach, na banerach czy w prasie. Wszędzie tam gdzie chcesz profesjonalnie pokazać swój produkt.
 

Dlaczego?

Aby wyróżnić Twój produkt na tle konkurencji i przyciągnąć klienta.Większość internautów w pierwszej kolejności zwraca uwagę na zdjęcie i wtedy decyduje się na kliknięcie oferty. A co jeśli sprzedajesz te same produkty co konkurencja? Tym bardziej powinieneś mieć inne zdjęcia, które wyróżnią właśnie Twoją ofertę.
 

Jakie produkty fotografujemy?

Praktycznie wszystkie. Małe, bardzo małe, duże i bardzo duże. Przedmioty szklane, metalowe, przezroczyste czy lustrzane – mamy z nimi doświadczenie.
 

Gdzie robimy zdjęcia produktów?

U siebie w studio w Gdańsku i setki kilometrów dalej, u Klienta wraz z mobilnym studio.
 

Jak dostarczyć przedmioty?

Tak jak będzie Ci najwygodniej. Możesz osobiście do naszej siedziby w Gdańsku lub wysyłkowo kurierem albo do paczkomatu. Masz problem z zamówieniem kuriera? Pomożemy – współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi i mamy preferencyjne ceny.
packshot galanterii męskiej

Cechy naszych packshotów

Idealna ostrość i szczegóły

Zdjęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości dzięki czemu zawierają dużo szczegółów. Dodatkowo używamy najostrzejszych, stałoogniskowych obiektywów oraz lustrzanek pełnoklatkowych.

Kalibracja kolorów na każdej sesji

Przed każdą sesją używamy profesjonalnego wzornika kolorów, który zapewnia idealne oddanie barw. Oświetlenie studyjne gwarantuje powtarzalność efektów.

Zaawansowana obróbka graficzna

Zaawansowana ale naturalna obróbka graficzna packshotów to kolejny krok w przygotowaniu idealnego zdjęcia produktowego.

Przykładowe realizacje

packshoty biżuteria

Packshoty biżuterii

Zdjęcia produktowe biżuterii do okularów. Łańcuszki są dodatkiem do luksusowych okularów. Należało pokazać ich zastosowanie w taki sposób aby okulary były uzupełnieniem fotografii jednak głównym tematem zdjęcia musiał pozostać łańcuszek.

packshot wiertnica

Packshoty akcesoriów narzędziowych

Fotografie produktowe narzędzi wykonanych z metalu. Produkt został oświetlony w taki sposób aby pokazać, że jest wykonany ze stali. Dodatkowo wyretuszowano wszelkie rysy i skazy powstałe podczas produkcji.

Packshoty do sklepu internetowego

Zdjęcia produktowe akcesoriów kuchennych dla sklepu internetowego. Produkty z tej samej serii sfotografowano dbając o powtarzalność ujęcia i ustawienie produktu. Dzięki temu miniaturki w sklepie internetowym wyglądają spójnie i estetycznie.

Packshot

Fotografia produktów metalowych i chromowanych

Ramki do tablic rejestracyjnych naszego stałego Klienta. Podstawową cechą tego produktu są wypukłe oraz często chromowane litery. Produkty zostały sfotografowane w taki sposób aby jak najlepiej pokazać właściwości ramek.

Packshot biżuteria

Zdjęcia produktowe biżuterii macro

Kilkumilimetrowe kryształki wymagały wyjątkowo precyzyjnego oświetlenia oraz obróbki graficznej aby idealnie pokazać grę świateł w kamieniach.

zdjęcie produktowe

Zdjęcia produktowe opakowań

Packshoty opakowań z żywnością. Zdjęcie białego produktu na białym tle wymagało odpowiedniego oświetlenia aby prezentowane opakowanie nie zlało się z białym tłem.

Fotografia dużych produktów w Gdańsku

Zdjęcia dużych produktów

Szafy wystawiennicze z racji gabarytów mogły zostać sfotografowane jedynie w miejscu ich produkcji. Z użyciem mobilnego studia i oświetlenia wykonaliśmy zdjęcia produktów gabarytowych.

Zdjęcia produktowe czyli fundament e-commerce.

Pierwszy kontakt z Twoim produktem w sklepie internetowym czy na platformie sprzedażowej następuje w ponad 80% przypadków ze zdjęciem na miniaturce. To tutaj Twój klient podejmuje decyzję o kliknięciu.

Przykładowe produkty, którym wykonywaliśmy packshoty

 • odzież (garnitury, koszule, spodnie, bluzy, swetry, kurtki, płaszcze, koszulki, sukienki)
 • obuwie damskie i męskie
 • elektronika
 • galanteria i dodatki skórzane (portfele męskie i damskie, teczki, torby)
 • akcesoria i przybory kuchenne (garnki, patelnie, talerze, sztućce)
 • biżuteria (kolczyki, łańcuszki, zawieszki)
 • zegarki
 • urządzenia przemysłowe
 • meble
 • wyposażenie wnętrz
 • bielizna
 • walizki
 • torebki damskie
 • kosmetyki
 • instrumenty muzyczne
 • zabawki

Zobacz więcej na blogu

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

Nie masz pomysłu na zdjęcia swoich produktów? Odezwij się do nas –  chętnie doradzimy!

tel 504 543 533

kontakt@fotographia.pl

www.fotographia.pl