Fotografia elektroniki

Czym są packshoty elektroniki?

Fotografia produktowa elektroniki skupia się na różnego rodzaju produktach z tej dziedziny. Wykonujemy packshoty sprzętu codziennego użytku jak i specjalistyczne produkty przeznaczone do zastosowań profesjonalnych.

Dla kogo fotografia produktowa elektroniki?

Z naszych packshotów produktów elektronicznych korzystają zarówno duże koncerny, hurtownie jak i małe wyspecjalizowane sklepy internetowe oferujące konkretny rodzaj elektroniki.
 

Jakie produkty elektroniczne fotografujemy?

Dotychczas stworzyliśmy packshoty produktów takich jak
 
  • taśmy LED
  • światłowody
  • ciśnieniomierze
  • diody LED
  • bezpieczniki i akcesoria przemysłowe
  • akcesoria komputerowe
  • i inne
 

Gdzie robimy packshoty produktów elektronicznych?

Fotografia produktowa elektroniki jest wykonywana zarówno w naszym studio jak i w zakładach Klientów. Posiadamy mobilne studio packshot, które pozwala nam pracować na terenie całej Polski.
 

Jak dostarczyć nam produkty na sesję?

Przedmioty do zdjęć można nam przywieźć osobiście do studia w Gdańsku. Przeważająca ilość naszych Klientów jest z całej Polski i przesyła nam produkty do zdjęć za pomocą firm kurierskich lub paczkomatów. Istnieje również możliwość naszego transportu w okolicach Trójmiasta po wcześniejszym uzgodnieniu.
fotografia produktowa Warszawa

Cechy naszych packshotów produktów elektronicznych

fotografia produktowa ciśnieniomierza

Packshot pełen detali

Nasza fotografia produktowa jest wyraźna, ostra i szczegółowa. Packshoty, które dostarczamy pozwalają na duże powiększenie, pod którym widać najdrobniejsze napisy i detale oferowanego przedmiotu.

Powtarzalność zdjęć produktowych

Mamy doświadczenie w fotografii produktowej przedmiotów, które występują w dużych seriach. Zapewniamy dokładnie to samo ułożenie dla wszystkich produktów z danej serii. Pozwoli to na estetyczną prezentację na stronie internetowej czy w katalogu.

Zdjęcia makro na białym tle
fotografia produktowa elektronika

Obróbka graficzna packshotów

Każda fotografia produktowa elektroniki wymaga profesjonalnego retuszu. To właśnie w tym momencie dopracowujemy finalny wygląd produktu. Dodajemy też informacje wyświetlane na ekranie, podświetlamy przyciski.

Przykładowe zdjęcia produktowe elektroniki

packshoty akcesoriów do PC

Fotografia produktowa akcesoriów gamingowych

Zdjęcia produktowe myszek komputerowych z podświetlaniem LED.

packshot ciśnieniomierz

Packshoty ciśnieniomierzy medycznych

Sesja packshot produktów medycznych. Urządzenia w kilku wersjach kolorystycznych. Za pomocą obróbki graficznej dołożono grafikę wyświetlacza, która normalnie nie była by tak wyraźna.

packshoty moduły LED

Zdjęcia produktowe modułów LED

Sesja produktowa pokazująca moduły LED. Dla producenta oświetlenia LED stworzyliśmy packshoty pokazujące różne serie produktowe.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

Nie masz pomysłu na zdjęcia swoich produktów? Odezwij się do nas –  chętnie doradzimy!

tel 504 543 533

kontakt@fotographia.pl

www.fotographia.pl