Nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje z ostatnich lat wykonane dla naszych Klientów.

Zdjęcia małych produktów

Uchwyty meblowe

Małe metalowe produkty czyli zaawansowana fotografia makro. Produkty te należało odpowiednio oświetlić aby dobrze pokazać ich kształt, materiał oraz fakturę. Dodatkowym wyzwaniem była lekko błyszcząca powierzchnia, która odbijała różne elementy otoczenia. Na każde zdjęcie wykonano od 2 do 4 ujęć aby objąć cały produkt w głębi ostrości.

Zdjęcia makro na białym tle

Packshoty taśm LED

Zdjęcia packshotowe zrealizowane w naszym studio przedstawiają taśmy ledowe. Klient ma siedzibę swojej firmy niedaleko Gdańska dlatego też osobiście odebraliśmy produkty oraz uzgodniliśmy szczegóły sesji. Zdjęcia te zostały wykorzystana między innymi na nowej stronie internetowej oraz w katalogu. Dlatego też ważna była idealna powtarzalność w ułożeniu każdego produktu. Ze względu na mały rozmiar fotografowanych produktów został użyty obiektyw macro, który pozwolił na wykonanie ostrych i szczegółowych zdjęć.

Zdjęcia butów do social media

Studyjna sesja zdjęciowa skórzanych butów. Fotografie wykonaliśmy w zaaranżowanej scenerii z wykorzystaniem akcesoriów obuwniczych aby podkreślić ręczne wykonanie butów. Zdjęcia zostały wykorzystane na stronie sklepu internetowego oraz w mediach społecznościowych: na Facebooku i Instagramie.

Zdjęcia strojów piłkarskich

Dla producenta odzieży sportowej sfotografowaliśmy koszulki piłkarskie. Każdy kolor danego wzoru jest sfotografowany w ten sam sposób co pozwala zachować wysoką estetykę produktów prezentowanych obok siebie w katalogu. Zdjęcia typu duch pozwalają na lepsze wyeksponowanie kroju ubrania. Możemy dokładnie zobaczyć, że koszulka jest dobrze dopasowana do ciała.

packshot obuwia

Packshoty obuwia

Wykonaliśmy typowe zdjęcia packshot butów męskich. Zdjęcia te pokazują obuwie na białym tle, idealne do katalogu i sklepu internetowego klienta. Ponadto zdjęcia tego typu spełniają warunki portali aukcyjnych.

Oprawy luster

Z uwagi na znaczne gabaryty i delikatność gotowego produktu otrzymaliśmy od Klienta próbniki narożników każdej ramy. Z takiego fragmentu za pomocą obróbki graficznej odtworzyliśmy całą ramę oraz dodaliśmy lustro.

Walizki

Zdjęcia walizek podróżnych dla internetowego sklepu z bagażem. Fotografie pokazują walizkę pod lekkim kątem z przodu dzięki czemu na jednym ujęciu widzimy przód oraz bok produktu. Dodatkowo wykonano zdjęcie wnętrza oraz kilka ujęć najważniejszych detali i cech reklamowanego produktu.

Zdjęcia odzieży

Sesja luksusowej odzieży z kaszmiru dla norweskiego sklepu internetowego. Ubrania zostały zawieszone na drewnianych wieszakach.

Fotografia toreb podróżnych

Sesja bagażu podręcznego według ścisłych zaleceń Klienta. Odtworzono ujęcia i kolorystykę z poprzednich sesji dzięki czemu produkty na zdjęciach wyglądają spójnie.Torbę wykonano z miękkiego materiału więc do sesji należało ją odpowiednio przygotować. Przede wszystkim ważne było odpowiednie podwieszenie i wypełnienie tak aby torba nie zapadała się pod własnym ciężarem. Dodatkowym wyzwaniem było pokazanie napisu wewnątrz torby co wymagało jego doświetlenia w naturalny sposób.

Elektronika przemysłowa

Sesja fotograficzna dla producenta urządzeń alarmowych.

packshoty galanterii damskiej

Torebki damskie

Zdjęcia torebek i galanterii skórzanej do sklepu internetowego. Wykonaliśmy przejrzyste packshoty torebek damskich dla producenta.

zdjęcie typu duch

Zdjęcia typu duch odzieży

Zdjęcia typu duch odzieży, inaczej zdjęcia na niewidzialnym manekinie to idealny sposób aby zaprezentować ubrania na przykład w sklepie internetowym czy katalogu. Stosując tę metodę jesteśmy w stanie pokazać w estetyczny sposób i bez wynajmowania modela w jaki sposób leży ubranie. Na tym samym ujęciu można również dostrzec wewnętrzną warstwę materiału. Sfotografowaliśmy w ten sposób niemal każdy rodzaj odzieży jak na przykład: kurtki, bluzy, koszulki, spodnie, sukienki, bieliznę, stroje kąpielowe czy marynarki.

studio fotograficzne gdańsk

Kosmetyki

Fotografia studyjna kosmetyków dla drogerii internetowej.

gitary

Zdjęcia instrumentów muzycznych

Wykonaliśmy fotografie produktowe gitar dla internetowego sklepu muzycznego. Gitary zostały polakierowane więc należało zwrócić szczególną uwagę na niepożądane odbicia światła oraz otoczenia. Podczas tej sesji bardzo ważne było właściwe odwzorcowanie niepowtarzalnych kolorów każdej z gitar oraz pokazanie różnicy w ich wielkości. Instrumenty zostały sfotografowane z tymi samymi ustawieniami światła dzięki czemu spójnie prezentują się obok siebie w sklepie internetowym Klienta.

pompy2

Pompy ciepła

Fotografie produktów z branży budowlanej. Sesja fotograficzna z racji dużych gabarytów odbyła się w magazynie producenta. Zdjęcia wykorzystano na stronie internetowej oraz w katalogu produktów.

Fotografia kulinarna

Zdjęcia reklamowe

Sesja fotograficzna owoców w czekoladzie. Zdjęcia wykorzystano w reklamie na samochodach chłodniczych.

5055192201860 (4)

Akcesoria dziecięce

Fotografie bagażu podręcznego dla najmłodszych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

Nie masz pomysłu na zdjęcia swoich produktów? Odezwij się do nas –  chętnie doradzimy!

tel 504 543 533

kontakt@fotographia.pl

www.fotographia.pl