FAQ

Ile kosztują zdjęcia produktowe?

Nie posiadamy stałego cennika gdyż każde zlecenie wymaga innego nakładu pracy. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.
W zakładce kontakt znajdziesz nasze dane. Wystarczy zadzwonić lub napisać maila z kilkoma informacjami w celu otrzymania wyceny
jakie produkty chcesz sfotografować
ile produktów dostarczysz
ile zdjęć każdego produktu mamy wykonać
ewentualne dodatkowe informacje/przykłady zdjęć
Wycenę przygotowujemy w kwocie netto. Wystawiamy faktury VAT.

Jaki jest czas realizacji

Czas realizacji zależy od aktualnego obłożenia studio oraz wielkości zlecenia. Zwykle jesteśmy w stanie wykonać od kilkudziesięciu produktów tygodniowo. Jeśli potrzebujesz szybszej realizacji warto zarezerwować termin aby mieć pewność naszej dostępności.
Abyś nie  musiał czekać do końca całej sesji, udostępniamy na bieżąco już wykonane zdjęcia produktowe, które możesz od razu umieszczać w swoim sklepie internetowym.

Czy dopasujecie zdjęcia do mojego sklepu internetowego?

Tak, przed rozpoczęciem sesji możesz nam podać konkretne wymagania dotyczące zdjęć w Twoim sklepie internetowym. Jeśli nie jesteś pewny – możemy to zrobić za Ciebie. Wystarczy tylko, że podasz nam adres swojego sklepu internetowego.

Czy wykonujecie zdjęcia na Allegro/Amazon?

Tak, nasze zdjęcia spełniają warunki publikacji zdjęć w tych serwisach.

W jakich plikach udostępniacie packshoty?

Domyślnie udostępniamy zdjęcia w formacie JPG w rozdzielczości 2000 px na dłuższym boku lub w formie kwadratu 2000x2000px. Takie zdjęcia sprawdzają się idealnie w większości sklepów internetowych oraz na najpopularniejszych portalach.
Na życzenie przygotowujemy również pliki w zadanej rozdzielczości oraz na przykład w formacie TIFF, PNG lub PSD z rozbiciem na warstwy.

Czy przygotowujecie produkty przed sesją?

Każdy produkt wymaga oględzin oraz przygotowania przed wykonaniem zdjęć. Zanim przystąpimy do packshotów czyścimy produkt, usuwamy wszelkie odciski i plamki. W przypadku ubrań dysponujemy parownicą, która doskonale usuwa wszelkie zagniecenia, które mogły powstać w transporcie.

Czy nie zniszczycie oryginalnego opakowania produktu?

Przykładamy dużą wagę do tego aby produkt i jego opakowanie wróciło po wykonaniu sesji zdjęciowej w stanie nie gorszym niż gdy go otrzymaliśmy. Produkty oryginalnie spakowane pakujemy w ten sam sposób jak uczynił to producent. W przypadku konieczności rozerwania folii, zdjęcia naklejek staramy się zrobić to estetycznie. Gdy fotografujemy ubrania, staramy się nie obcinać oryginalnych metek producenta – usuwamy je w czasie postprodukcji w programie graficznym.

Mój produkt jest porysowany – czy możecie go poprawić?

Zdarza się, że trafiają do nas przedmioty z drobnymi ryskami czy zabrudzeniami. W większości przypadków jesteśmy w stanie wyretuszować takie skazy aby produkt na zdjęciach wyglądał jak nowy. W takich przypadkach prosimy jednak o informację przed zleceniem sesji.

Jak dostarczyć produkty na sesję?

Możesz dostarczyć przedmioty do naszego studio packshot na kilka sposobów
za pomocą firmy kurierskiej
do paczkomatu
osobiście
Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość odbioru przez nas produktów od Państwa na terenie Trójmiasta i okolic.

Czy możecie przyjechać do mojej firmy?

Tak, dysponujemy mobilnym studio packshot, które jesteśmy w stanie zabrać ze sobą do Twojej firmy. Wykonujemy zdjęcia produktowe na terenie całej Polski.
Potrzebujemy jedynie trochę wolnej przestrzeni oraz dostępu do prądu.