fotografia produktowa

Fotografia produktowa do sklepu internetowego. Zdjęcia na białym tle, fotografie aranżowane.

Packshoty z odbiciem produktu lub cieniem.

Wykonujemy między innymi packshoty:

fotografia odzieży

Fotografia produktowa do sklepu internetowego. Zdjęcia na białym tle, fotografie aranżowane. Packshoty z odbiciem produktu lub cieniem.

Wykonujemy między innymi packshoty:

nasze prace

Jak przebiega realizacja?

1. Dostarczasz produkty

2. Robimy zdjęcia próbne

3. Akceptujesz próbki

4 Dostarczamy zdjęcia

Fotografia produktowa to specjalizacja naszego studio. Zajmujemy się studyjną fotografią reklamową produktów. Wykonujemy zarówno zdjęcia produktowe do sklepu internetowego na białym tle (tzw packshoty), zdjęcia do katalogu, jak również zaawansowane zdjęcia reklamowe. Fotografujemy produkty z każdej branży, ubrania, obuwie czy biżuterię. U nas zlecisz sesję produktową do social media.

Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot i pozostała część Polski. Wiemy, że dobry fotograf produktowy odgrywa istotną rolę w budowie wizerunku i wspieraniu sprzedaży, ponieważ profesjonalne zdjęcia są dziś podstawą komunikacji wizualnej. Oferujemy nie tylko zdjęcia produktowe packshot, ale również fotografię odzieży. Zdjęcia ubrań wykonujemy zarówno na niewidzialnym manekinie (zdjęcia typu duch) jak i również „na płasko” – flatshoty. Nasze studio jest otwarte na potrzeby każdego klienta zainteresowanego najwyższą jakością usług.

 

packshot obrączka
zdjęcie packshot

Darmowe zdjęcia próbne

Wykonamy darmowe i niezobowiązujące zdjęcia próbne Twoich produktów abyś mógł bez ryzyka zobaczyć efekty naszej pracy.

kontakt

kontakt@fotographia.pl

504 543 533